Ubytování v apartmánu v Rokytnici nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou je největší horské rekreační a turistické centrum západních Krkonoš. Městečko se nachází v malebném údolí obklopeném horami. Turistům je k dispozici 24 lyžařských vleků a velkokapacitní čtyřsedačková lanovka na Lysou horu. Turistické trasy jsou atraktivní pro letní i zimní sportovní aktivity.

Rokytnice nad Jizerou má starobylou tradici. Byla osídlena již v 16. století. Nejstarší obyvatelé těžili dřevo, barevné kovy a také stříbro. Stejně jako v dalších horských místech zde vznikla textilní a sklářská tradice. V Rokytnici pracovala známá rodina sklářů - Schürerové. Dnes se v Rokytnici nachází tzv. Dolní náměstí s radnicí a tzv. Horní náměstí, které vzniklo v roce 1996. Tvoří ho 11 domů lemovaných podloubím. Dřevěné štíty domů připomínají tradiční krkonošskou architekturu. Řada architektonických prvků připomíná i alpský styl.

Ubytování v Rokytnici nad Jizerou, Krkonoše. Pronájem apartmánu pro zimní i letní dovolenou. Plně vybavená kuchyň, sociální zařízení, satelitní TV, WIFI, venkovní parkoviště. Bohatá nabídka aktivit v okolí.